تبلیغات گسترده دراینستاگرام

تبلیغات گسترده دراینستاگرام

تبلیغات گسترده و مفید تنها به شرطی شامل حال افراد می شوند که درست ترین اقدامات را انجام دهند، ما در اینجا می خواهیم به موضوع مهم راهنمایی تبلیغات گسترده در اینستاگرام بپردازیم تا شما هم بتوانید از این قابلیت مفید برای کسب و کارهایتان بهره ببرید.

نتیجه تبلیغات اینستاگرامی مانند نقضی برای اعتقادات قدیمی و دوری است که به اشتباه فکر می کنند صنعت تبلیغات فقط به بیلبورد های خیابانی و امثال هم ختم می شود.

در حالی که اگر کمی تحقیق کنید می بینید فروشگاه ها و حتی برند های بسیار زیادی وجود دارند که توانسته اند بدون بهره مندی از متد های دیگر و فقط با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام به جاهای فوق العاده ای برسند.

جایگاهی که رسیدن به آن با هر اقدام و هر تبلیغ دیگری نه تنها به صرف هزینه، انرژی و زمان بیشتری نیاز دارد بلکه حتی ممکن است با هیچ اقدام و روش دیگری هم دست یافتنی نباشد.

در نتیجه این اتفاق را می توان از اتفاق های طلایی اینستاگرام نامبرد که از نظر کارشناسان نادیده گرفته شدند آن بعنوان فرصتی برای تبلیغات، اشتباه بسیار بزرگی میباشد.

تبلیغات گسترده دراینستاگرام

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام

ناگفته نماند تبلیغات در اینستاگرام شاید ظاهرا ساده باشند اما نکات متعددی دارد، بنابراین راهنمایی تبلیغات در اینستاگرام را نباید به هیچ وجه از دست دهید، چرا که هر حرکت اشتباهی مساوی ست با از دست دادنِ این فرصت ناب.

قبل از هر چیزی بهتر است با مزایای درجه یکی که تبلیغات گسترده در اینستاگرام به همراه دارد آشنا شویم.

با توجه به شرایط این اپلیکیشن، مزایای بی شماری شامل صنعت تبلیغات شده است که در پایین پیرامون چند مورد از آن ها صحبت کرده ایم:

انتشار تبلیغات در اینستاگرام نه تنها به علت داشتن مخاطبان زیاد، بلکه به واسطه ی این که می توانیم هر تبلیغی را برای مخاطبین هدف منتشر کنیم، بازدهی بسیار مطلوبی دارد؛

زیرا حتی اگر تبلیغ مورد نظر برای افراد به نسبت کمی هم منتشر شود جذب بالایی خواهد داشت، چون همان افرادِ کم جزء متقاضیانِ محتوای تبلیغات هستند..

تبلیغات در این فضا از تعرفه های مختلفی برخوردار است و می توانید با هر بودجه ای از آن بهره مند شوید. البته که هر چه بودجه بیشتر باشد، تبلیغات نتیجه بخش تری خواهید داشت‌.

برای بهره مندی از شرایط تبلیغات در اینستاگرام لازم نیست حتماً خودتان هم پیجی داشته باشید، چرا که اینستاگرام ثابت کرده حتی برای معرفی و بازاریابیِ کسب و کار های خارج از این پلتفرم هم جذب بسیار مطلوبی دارد.

بهره مندی از تبلیغات اینستاگرام و بررسی آن برای مخاطبین نه تنها هزینه ای ندارد، بلکه جزء سرگرمی هایِ این اپلیکیشن می باشد.

و ده ها مزیت دیگر که اینستاگرام را به بستری معجزه آسا برای تبلیغات، مبدل کرده است

این اقدام انواع مختلفی دارد و به صورت های مختلفی انجام می شود، از این رو اولین قدم از تبلیغات در اینستاگرام انتخاب روشی مناسب میباشد .

انواع روش های تبلیغ در اینستاگرام عبارت هستند از:

1-بهره مندی از پیج های پر بینده

متداول ترین روش تبلیغات در اینستاگرام، بهره مندی از پیج های پر بینده است. پیج هایی پر بیننده می باشند که بالای چند هزار فالوور اصل داشته باشند‌.

انتشار تبلیغات در صفحه هایی که به اینفلوئنسر ها و بلاگر ها تعلق دارند نیز روش اثر بخشی می باشد. گفتنی است اینفلوئنسر و بلاگر کسی می باشد که به واسطه ی فعالیت های مختلفی اعم از فعالیت های آرایشی، تست غذا، معرفی اماکن و تبلیغات و… فالوور های بالایی دارد که به تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام مشهور است.

2-تبلیغات در صفحه ی سلبریتی ها

روش بعدی شامل تبلیغات در صفحه ی سلبریتی ها می شود. سلبریتی ها کسانی اند که بر خلاف روش قبلی که با فعالیت در اینستاگرام فالوور های بالایی جذب کرده اند، به واسطه ی فعالیت در دنیای حقیقی دنبال کننده های بالایی دارند.

3-تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز روش دیگری است که به کل با روش های قبلی فرق دارد و طی یک سری اقدامات، خود اینستاگرام پست های تبلیغاتی را به افراد بیشتری نمایش می دهد.

حالا که با انواع روش های تبلیغات گسترده در اینستاگرام آشنا شدید، بهتر است بریم سراغ روش های اجرای آن در قالب های مختلف، چون اینستاگرام دارای قابلیت های متنوعی است که می توان از آن ها در این راستا استفاده کرد.

تبلیغات گسترده دراینستاگرام

قالب های اجرای تبلیغات در اینستاگرام شامل موارد مختلفی نظیر مورد های پایین می شوند:

 • تبلیغ به صورت بنر و در قالب پست از اولین مواردی است که عمدتاً به درد کسب و کار های کوچک می خورد. در این روش باید عکسی مناسب، جهت معرفی فعالیت خود آماده کنید تا به صورت پست در پیج تبلیغ کننده پخش شود.
 • روش بعدی، تبلیغات ویدیوئی است و باید به صورت یک دقیقه ای آماده شود.
 • انتشار پست تبلیغاتی به صورت آلبوم عکس نیز از قالب های دیگرمیباشد..
 • تبلیغات در استوری هم جزء متداول ترین قالب های تبلیغاتی است..

قوانین انتشار پست

لازم به ذکر است تبلیغاتی که در قالب پست منتشر می شوند از پست های تک عکس گرفته تا پست های آلبومی، ویدیو و … از دو قانون برخوردار هستند.

1-اولین قانون محدود به زمان است. برای مثال طبق این قانون، بنر تبلیغاتی با گذشت یک روز از پیج تبلیغ کننده پاک می شود‌.

2-در قانون دوم نیز معیار اصلی تعداد بازدید هاست، به صورتی که اگر آمار بازدید های پستِ تبلیغاتی به میزان توافق شده رسید، حذف خواهد شد

شما برای خرید تعداد لایک و بازدیدکننده برای پست های خود و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ برای پست های خود به سامانه هفت آن مراجعه کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

تبلیغات اینستاگرامی بر اساس رعایت نکات و مسائل مختلفی نتیجه بخش هستند، به همین دلیل در پایین می خواهیم چند مورد از مهم ترین و موثر ترین نکات رانام ببریم :

 • باید از تصاویر و جملات خلاقانه استفاده کرد.
 • نباید از قدرت طنز غافل شد.
 • لازم است تبلیغاتی ارائه دهید که در کنار جنبه ی طنز، کاملاً رسمی و استراتژیک هستند .
 • از عوامل جلب اعتماد استفاده کنید.
 • کپشن کوتاه و تاثیر گذاری بگذارید.
 • خود را جای تمام اقشار گذاشته و تبلیغی متناسب با معیار همه ارائه دهید.
 • و مهم تر از هر چیزی باید بگوییم که لازم است از کارشناسان و متخصصین این حوزه بهره مند شوید، کارشناسان و متخصصینی که به همه نکات آگاه بوده و از بهترین تبلیغات استفاده می کنند

همان طور که می توانیم مثال های زیادی در راستای رسیدن به نتیجه های عالی با تبلیغات بزنیم، کم نیستند کسانی که با اقدام به این کار هنوز به هیچ نتیجه ی مطلوبی نرسیدند.

این موضوع نشان می دهد تبلیغات در این اپلیکیشن آن طور که از دور به نظر می رسد، ساده نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام میتوانید به بخش مقالات سایت هفت آن رجوع کنید.

تبلیغات گسترده دراینستاگرام

تیم هفت آن

با توجه به تیتر های قبلی دیدیم که روش ها و نکات زیادی در این راستا وجود دارند، روش ها و نکاتی که استفاده از همه ی آن ها برای هر تبلیغی مناسب نیست، بنابراین با کمک و راهنمایی از وجود متخصصینی همچون کارشناسان سایت هفت آن می توانید موثر ترین تبلیغات را داشته باشید.

معرفی هفت آن

اگر شما به دنبال یه راه خوب و مطمئن در زمینه دیجیتال مارکتینگ میگردید نیاز به یک شناخت کلی و اساسی از این شبکه های اجتماعی و تمامی مطالب آن دارید.

برای دستیابی به این شناخت ما به شما توصیه می کنیم حتما به سایت هفت آن مراجعه کنید تا با تمامی مطالب و موضوعات مد نظر خود در این حوضه دسترسی پیداکنید.

سایت هفت آن یکی از معتبر ترین و پر طرفدار ترین سایت های دیجیتال مارکتینگ می باشد .

امکانات و خدمات هفت آن

 • دسترسی به کلیه سرویس های شبکه های اجتماعی
 • انجام سفارشات به صورت اتوماتیک و سیستمی
 • بدون محدودیت استفاده و ثبت سفارش
 • دسترسی آنلاین به سرویس ها به صورت 24 ساعته
 • بدون نیاز به تخصص فنی و درگیر شدن سیستم شما
 • امکان زیرمجموعه گیری و کسب درآمد از پنل
 • تنها چندکلیک با شاخ شدن در شبکه های اجتماعی فاصله دارید

با ثبت نام رایگان در سایت هفت آن www.7on.ir با ورود به بخش سامانه برای افزایش آمار خود اقدام میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ارتباط با ما

کلمات کلیدی

#مارکتینگ ، #افزایش_رتبه_و_آمار ، #مدیریت_صفحات_اجتماعی، #امنیت_شبکه_اجتماعی، #تبلیغات_موبایلی، #نوتیفیکیشن_تبیغاتی، #تبلیغات_گوگل، #تبلیغات_محتوایی، #ریپورتاژ_آگهی، #تبلیغات_شبکه_های_اجتماعی #تبلیغات_هدفمند، #پنل_تبلیغات #اینستاگرام #افزایش فالور #منشن #ایمپرشن #لایک #ممبر