راه های افزایش فالوور در instagram

راه های افزایش فالوور در instagram

آموزش افزایش فالوور

در طی چند سال اخیر با ورود شبکه های مجازی به زندگی ما می توان گفت که یک عصر جدید از اینترنت پدیدار شد؛ زیرا امروزه معمولا شبکه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره ما محسوب می شوند.

یکی از پرطرفدار ترین شبکه های مجازی instagramاست که مخصوصا این روز ها به خاطر کسب درآمد های باور نکردنی که می توان از این شبکه به دست آورد دارای محبوبیت ویژه ای می باشد.

بیشتر افراد به دنبال یک درآمد آسان و پرسود هستند که دیجیتال مارکتینگ این امکان را در اختیار آنها میگذارد.یکی از ارکان های اصلی برای کسب درآمد مطلوب در اینستاگرام داشتن فالوور های میلیونی است.

اگر شما نیز از آن دسته از افراد هستید که می خواهند یک کسب و کار در instagramراه اندازی کنند با ما همراه باشید تا آموزش افزایش فالوور را به شما ارائه دهیم.

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

راه های افزایش فالوور در instagram

 

 • داشتن پروفایل جذاب
 • استفاده از هشتگ ها
 • راه اندازی مسابقه های اینستاگرامی
 • داشتن یک وبسایت پشتیبان
 • گذاشتن پست های چالشی
 • تبلیغ در پیج های مختلف
 • تولید محتوای استاندارد
 • داشتن محتوا های سرگرم کننده
 • شناخت بهترین زمان ها برای انتشار پست
 • نوشتن کپشن های حرفه ای
 • بیش از حد پست نگذارید
 • خرید فالوور ارزان

 

داشتن پروفایل جذاب

همانگونه که می­دانید اصل و محور شبکه instagramبر روی تصاویر می باشد، پس شما اگر به دنبال جذب فالوور در این شبکه می باشید، باید تصویر زیبا و بسیار جذاب را برای پروفایل خود انتخاب کنید.

در instagram اولین چیزی که به چشم هر ببینده و کاربری می­رسد، تصویر پروفایل یک حساب اینستاگرام می باشد.

در واقع پروفایل اینستاگرام شما نمونه بارز پیج شما می باشد. پس توجه داشته باشید که حتما باید نمونه خود را جذاب کنید تا مخاطبان شما افزایش یابند.

استفاده از هشتگ ها

یکی دیگر از مهم ترین راه های افزایش فالوور استفاده از هشتگ ها است. در instagram این امکان وجود دارد که شما بتوانید هشتگ های مورد علاقه خود را فالو کنید.

بنابراین شما باید تمامی هشتگ های مربوط با کار و فعالیت خود را شناخته و آن ها را فالو کنید تا به موفقیت برسید.

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

راه اندازی مسابقه های اینستاگرامی

بطور معمول یکی از راه های جذب مخاطب در هر حوضه ای دعوت مخاطبین خود به شرکت در نظرسنجی ها و مسابقات است. اگر شما به دنبال یک افزایش فالوور میلیونی هستید، باید هر چند وقت یک بار یک مسابقه مشارکتی در رابطه با حوزه کاری خود برگزارکنید.

این مسابقه باید به گونه ای باشد که حتما فالوور شما برای شرکت در آن چند نفر را به فالوور های شما اضافه کنند. با انجام این کار می توانید یک افزایش چشمگیری در میزان فالوور های پیج خود کسب کنید.

داشتن وب سایت پشتیبان

معمولا افراد برای به دست آوردن اطلاعات در رابطه با هر مطلبی اولین راه انتخابی آنها جستجو در گوگل است پس یکی از راه های افزایش فالوور این است که شما یک سایت داشته باشید

و در قسمت تماس با ما و پشتیبانی آن حتما آدرس instagram خود را بگذارید زیرا ممکن است روزانه افراد زیادی از این وب سایت دیدن کنند و همین امر موجب افزایش فالور های شما می شود.

گذاشتن پست های چالشی

 

معمولا به چالش کشیدن افراد می تواند یکی از بهترین راه های تعامل با آن ها باشد. زیرا بیشتر افراد برایشان شرکت در چالش ها و نظر دادن در مودرد آن ها جذاب بوده و از این شیوه استقبال می کنند. توصیه ما این است که هر چند وقت یک بار یک سوال یا چالش را به صورت تصویری در پیج خود قرار دهید.

تبلیغ در پیج های مختلف

عامل اصلی فروش و درآمد در این روزها تبلیغات است. یکی از بهترین راه های جذب فالوور دیده شدن و تبلیغات گسترده در اینستاگرام است شما برای این کار باید در پیج های مختلف یک مطلب تبلیغی جذاب داشته باشید تا افراد زیادی از آن بازدید کنند.این راه در واقع نوعی ارسال دایرکت انبوه می باشد.

تولید محتوا خلاقانه

امروزه یکی از الگوریتم های instagram برای تداوم در آن داشتن فعالیت مفید و مستمر است. یکی از بهترین راه های افزایش تعامل با کاربران در اینستاگرام داشتن محتوا خلاقانه می باشد.

این کار مخاطبان و فالوور های شما را به دنبال کردن پیج شما ترغیب می کند همچنین باید توجه کنید که خرید فالوور در مرحله اول می تواند مخاطبین شما را افزایش دهد ولی نمیتواند یک راه اصلی برای افزایش فالوور محسوب شود .

داشتن محتوا های سرگرم کننده

معمولا بسیاری از افرادی که در instagram حضور دارند به دنبال سر گرم کردن خود با این شبکه اجتماعی می باشند و به همین خاطر بهتر است که شما هر چند وقت یک بار مطالب و محتواهای سرگرم کننده ای در پیج خود قرار دهید.

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

شناخت بهترین زمان ها برای انتشار پست

یکی از هوشمندانه ترین راه های افزایش فالوور انتشار پست در بهترین زمان می باشد.

برای مثال با توجه به اتفاقات روز دنیا، می توانید پست های مرتبط گذاشته تا مخاطبان بسیاری را به جذب خود کنید. اما این راه می تواند خیلی موثر تر از خرید لایک در instagramباشد.

نوشتن کپشن های حرفه ای

نوشتن کپشن در واقع یک نوع هنر به حساب می آید؛ چراکه رابطه نزدیکی با خلاقیت شما دارد.

اگر شما در پست هایتان از کپشن های جذاب استفاده کنید، معمولا افراد زیادی را وادار به توقف بر روی پست خود می کنید که همین امر باعث میشود اینستاگرام شما را یک کاربر فعال به شمار آورد.

بیش از حد پست نگذارید

شاید شما از اینکه گفته شد حتما یک حضور فعال در instagram داشته باشید، این مطلب را برداشت کرده باشید که همیشه و به تعداد زیادی پست انتشار دهید.

اما باید توجه داشت که اگر شما در گذاشتن پست ها زیاده روی کنید، ممکن است کیفیت کار شما پایین بیاید و نه تنها باعث افزایش فالوور شما نشود بلکه باعث کاهش و خسته شدن فالوور های شما نیز بشود. همچنین یکی از راه هایی که میتوانید با آن نشان دهید که در اینستاگرام یک حضور فعال دارید خرید بازدید است.

کلام آخر و معرفی هفت آن

اگر شما به دنبال یه راه خوب و مطمئن در زمینه دیجیتال مارکتینگ میگردید نیاز به یک شناخت کلی و اساسی از این شبکه های اجتماعی و تمامی مطالب آن دارید.

برای دستیابی به این شناخت ما به شما توصیه می کنیم حتما به سایت هفت آن مراجعه کنید تا با تمامی مطالب و موضوعات مد نظر خود در این حوضه دسترسی پیداکنید.

سایت هفت آن یکی از معتبر ترین و پر طرفدار ترین سایت های دیجیتال مارکتینگ می باشد .

امکانات و خدمات هفت آن

 • دسترسی به کلیه سرویس های شبکه های اجتماعی
 • انجام سفارشات به صورت اتوماتیک و سیستمی
 • بدون محدودیت استفاده و ثبت سفارش
 • دسترسی آنلاین به سرویس ها به صورت 24 ساعته
 • بدون نیاز به تخصص فنی و درگیر شدن سیستم شما
 • امکان زیرمجموعه گیری و کسب درآمد از پنل
 • تنها چندکلیک با شاخ شدن در شبکه های اجتماعی فاصله دارید

هفت آن و اینستاگرام

هفت آن،یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ  را ارائه می‌دهد. در ادامه، با خدمات اختصاصی این مجموعه در زمینه اینستاگرام برای کسب‌وکارها، که این روزها دغدغه بیشتر مردم است آشنا شوید.

 1. خرید فالوور

داشتن تعداد زیادی فالوور، نشان‌دهنده اعتبار بالای پیج‌های بیزینسی برای کاربران و اینستاگرام می باشد.

از طرفی دیگر، وقتی اعتبار پیج بالاست، کاربران به شما اعتماد کرده و پیج‌ شما را فالو می‌کنند، در نتیجه سریع‌تر فالوورهای جدید دریافت می کنید.

برای همین خرید فالوور، به خصوص وقتی در اول مسیر هستید، استراتژی خوبی برای رشد پیج اینستاگرام است.

اما در این میان چند نکته وجود دارد که قبل از خرید فالوور از هفت آن، باید مدنظر داشته باشید.

مهم‌ترین نکته، عدم خرید فالوور فیک می باشد. فالوور فیک، یعنی اکانتی که متعلق به کسی نیست و اگر به آن‌ها پیام دهید، جوابی دریافت نمی‌کنید.

خرید فالوور پیج، بدترین بلایی است که می‌توانید سر پیج‌تان بیاورید.

زیرا این دسته از فالوورها، هیچ تعاملی با پیج شما ندارند، در نتیجه اعتبار پیج خراب شده و به خاطر الگوریتم‌های اینستاگرام، دیگر رشد نخواهد داشت.

پس علت خرید فالوور، تنها افزایش تعداد دنبال‌کنندگان نیست. بلکه شما باید فالووری را خریداری کنید که فعال باشد تا با افزایش تعامل پیج، اعتبار پیچ بیشتر شود.

با خرید فالوور از هفت آن، می‌توانید فالوورهای واقعی داشته باشید تا با افزایش اعتبار نزد اینستاگرام، شانس بیشتری برای دیده شدن در اکسپلور را پیداکنید.

 

      2. خرید لایک

اگر کاربران بعد از دیدن پست‌هایتان، آن را لایک، ذخیره و به دیگران ارسال کنند، نرخ تعامل پیج افزایش می‌کند و این به معنی دیده شدن بیشتر پست‌هایتان در اکسپلور و فید دیگر کاربران است.

از طرف دیگر، وقتی یک پست لایک بالایی داشته باشد، کاربران به آن پیج اعتماد بیشتری می‌کنند.

به همین دلیل خرید لایک، یکی از راه‌های افزایش رشد پیج می باشد که به شما برای کسب محبوبیت بیشتر کمک می‌کند.

نکته مهم در خرید لایک این است که از شرکتی خریداری کنید که معتبر بوده و از حساب‌های واقعی، برای سرویس لایک استفاده میکنند.

     4. خرید بازدید

یکی از فاکتورهایی که به اینستاگرام می‌گوید این اکانت اعتبار زیادی دارد، تعداد بازدیدهای کاربران از پست‌ها و ویدیوهای پیج می باشد.

وقتی پس از گذاشتن پست جدید، کاربران زیادی آن را می‌بینند، اینستاگرام می‌فهمد که آن پست بسیار جذاب بوده، پس ارزش معرفی به دیگر کاربران را دارا می باشد.

در نتیجه آن را وارد اکسپلور می‌کند و این یعنی تبلیغ غیر مستقیم پیج شما توسط اینستاگرام و در نتیجه دیده شدن بیشتر توسط تعداد زیادی از کاربران است.

با خرید بازدید اینستاگرام، پست‌ها و استوری‌های شما، توسط تعداد بسیار بالایی از فالوورهای ارگانیک واقعی دیده می‌شود

و در نهایت میزان بازدید و تعامل پیج‌تان افزایش می یابد و می‌توانید فالوورهای زیادی را جذب کنید.

چرا هفت آن را انتخاب میکنیم؟

تیم حرفه‌ای هفت آن، 7روز هفته بصورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستند. تا همواره بهترین سرویس ها با کیفیت بالا به شما ارائه شود وشما بتوانید رقبا را پشت سر بگذارید.

بنابراین اگر مشتاقید زودتر رشد کنید و دیده شوید، تا سریع‌تر به قله‌های موفقیت برسید، جهت مشاوره کاملا رایگان با تیم هفت آن تماس بگیرید.

با ثبت نام رایگان در سایت هفت آن www.7on.ir با ورود به بخش سامانه برای افزایش آمار خود اقدام میکنند.

2 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ارتباط با ما

کلمات کلیدی

#مارکتینگ ، #افزایش_رتبه_و_آمار ، #مدیریت_صفحات_اجتماعی، #امنیت_شبکه_اجتماعی، #تبلیغات_موبایلی، #نوتیفیکیشن_تبیغاتی، #تبلیغات_گوگل، #تبلیغات_محتوایی، #ریپورتاژ_آگهی، #تبلیغات_شبکه_های_اجتماعی #تبلیغات_هدفمند، #پنل_تبلیغات #اینستاگرام #افزایش فالور #منشن #ایمپرشن #لایک #ممبر